Gdzie najlepiej wymienić uszkodzoną turbinę?

Jeżeli doszło już do sytuacji, w której niestety musisz pogodzić się z tym, że twoja turbosprężarka uległa awarii – masz do wyboru dwa wyjścia. Możesz zregenerować swoją turbinę bądź wymienić ją na nową. Główna różnica pomiędzy wymianą a naprawą dotyczy kosztów. W przypadku wymiany, są one dużo wyższe. Decydując się na regenerację, nie tylko zaoszczędzisz sporą ilość gotówki, ale także możesz liczyć na długą i stabilną pracę turbo.


Jaki warsztat wybrać w przypadku regeneracji turbiny?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie powinieneś oddać turbinę w przypadku uszkodzenia, to najlepiej będzie jeśli przekażesz ją po prostu odpowiednim specjalistom. Znajdziesz ich w profesjonalnym warsztacie samochodowym, a przede wszystkim – w specjalistycznych pracowniach regeneracji turbin. Jeśli zdecydowałeś się na regenerację, poszukaj w Internecie spisu Autoryzowanych Warsztatów Melett. W ten sposób uzyskasz dostęp do serwisów, które profesjonalnie i rzetelnie zajmują się naprawą turbosprężarek. W gronie Autoryzowanych Warsztatów firmy Melett, znajdziesz m. in. firmę Bosch Service Pawlik.

Czas oczekiwania na wymianę bądź regenerację turbiny jest zależny od kilku czynników, m. in.: specyfiki auta (modelu itp.) oraz ilości przyjętych zleceń w danym warsztacie. Przeważnie waha się on w granicach od 2 do 7 dni roboczych. Natomiast Bosch Service Pawlik zregeneruje twoją turbinę w ciągu 1-2 dni roboczych!

Pamiętaj, aby decydując się na konkretny warsztat, zapytać o to, czy na pewno otrzymasz gwarancję na naprawioną turbinę. Nie ufaj wszystkim! Profesjonalny serwis z pewnością wystawi Ci odpowiednią gwarancję i protokół z wyważania.

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości – skontaktuj się z nami, tel.: 609-707-060.Regeneracja turbosprężarek Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Opole, Bielsko Biała, Częstochowa, Białystok

Naprawa turbosprężarek Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski, Piła, Suwałki, Elbląg, Ełk

Regeneracja turbin Siedlce, Radom, Mielec, Rzeszów, Lublin, Tarnów, Zielona Góra, Bydgoszcz, Legnica, Krosno, Kalisz

Naprawa turbiny Rybnik, Gliwice, Nowy Sącz, Tychy, Jelenia Góra, Nysa, Stargard Szczeciński, Wałbrzych, Koszalin, Starachowice

Naprawa Turbosprężarek

ul. KEN 20

37-450 Stalowa Wola, woj. podkarpackie

tel. 609 707-060

pawlik.sw@bosch-service.pl

100% Zaufania